Top

Bussen

Route Noord 1

Opstapplaats Tijd Prijs
Leunen/Venray (bush. dierenkliniek) 22:10 uur € 18,00
Castenray (kerk) 22:20 uur € 18,00
Horst (Mèrthal) 22:30 uur € 15,00
Sevenum (kerk) 22:40 uur € 15,00
Maasbree (Niëns) 22:50 uur € 15,00

Het reserveren van de bus is inclusief Club Ultra toegangsticket.
Het busvervoer hangt af van het aantal aanmeldingen.

Reserveer Maasdal bus en koop je ticket

Route Noord 2

Opstapplaats Tijd Prijs
Venray (Evenementenhal) 21:50 uur € 20,00
Wanssum (parkeerplaats) 22:00 uur € 20,00
Meerlo (kerk) 22:10 uur € 18,00
Tienray (kerk) 22:10 uur € 18,00
Swolgen (zaal Wilhelmina) 22:10 uur € 18,00
Broekhuizenvorst (Rabobank) 22:13 uur € 18,00
Broekhuizen (kerk) 22:15 uur € 18,00
Lottum (Café-zaal Harmonie) 22:15 uur € 18,00

Het reserveren van de bus is inclusief Club Ultra toegangsticket.
Het busvervoer hangt af van het aantal aanmeldingen.

Reserveer Maasdal bus en koop je ticket

Route Zuid

Opstapplaats Tijd Prijs
Horn (De Postkoets) 21:55 uur € 15,00
Beegden (Café Ut Proathoes) 22:00 uur € 18,00
Heel (Café De Tram) 22:05 uur € 18,00
Wessem (bushalte Van Horneplein) 22:15 uur € 18,00
Thorn (bushalte Wal) 22:20 uur € 18,00
Ittervoort (Napoleonsweg) 22:25 uur € 18,00
Grathem (Zaal Geraats) 22:35 uur € 18,00
Baexem (De Oude Smidse) 22:40 uur € 15,00
Heythuysen (ABN Amro) 22:45 uur € 15,00
Roggel (kerk) 22:50 uur € 15,00

Het reserveren van de bus is inclusief Club Ultra toegangsticket.
Het busvervoer hangt af van het aantal aanmeldingen.

Reserveer Maasdal bus en koop je ticket
18+

D.m.v. een busticket te kopen regel je vervoer voor de heen én terugreis.
Ons deurbeleid blijft echter wel 18+, houd hier dus rekening mee als je een kaartje koopt!

Volg ons: